Üyelik Sözleşmesi

Mağazamıza alışveriş aşamasındayken üye olabilirsiniz. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemlerini engellemek açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin size çabuk ve sorunsuz ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. MAĞAZAMIZDAN ALDIĞINIZIN HİÇ BİR ÜRÜNÜN KARGO BEDELİ ÖDENMEZ. ÜRÜNLER KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERİLİR.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce "Satış Sözleşmesi"ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için talebinizi [email protected] adresine iletmelisiniz. 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

1 - Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.

2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa

3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

1 - Üye ahlak dışı; mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa

2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa

3 - Sisteme veya HAS Otomotiv ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.